PAROC Akmens vata


 Vata mineralinė » Paroc

„Paroc“ yra viena iš energiją taupančios, nedegios izoliacijos gamybos ir sprendimų lyderių Europoje.

Atsparumas drėgmei; ilgaamžiškumas; energinis efektyvumas; saugus naudojimas; nedegumas; garso izoliavimas.

Paroc gaminiai » Universalios plokštės
PAROC eXtra
Paroc extra vata
PAROC eXtra yra nedegios (A1), akmens vatos plokštės skirtos visų tipų pastatų atitvarų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, kur jos yra neveikiamos apkrovų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. Šios universalios plokštės yra lanksčios, todėl jos lengvai įspraudžiamos į karkasą ir puikiai priglunda prie šiltinamos atitvaros. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose vietose. Laikui bėgant izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.
Matmenys
Plotis x Ilgis Storis
565 x 1220mm 42-200mm
610 x 1220mm 42-200mm

Paroc gaminiai » Universalios plokštės
PAROC eXtra plus
Paroc eXtra plus vata
PAROC eXtra plus yra nedegios, akmens vatos plokštės skirtos visų tipų pastatų atitvarų, sienų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, kur jos yra neveikiamos apkrovų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. PAROC eXtra plus yra ypač efektyvi šilumos izoliacija. Šių plokščių šilumos laidumas yra labai nedidelis, todėl jos plačiai naudojamos įprastų ir ypač energiškai efektyvių pastatų šiltinimui. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose vietose. Laikui bėgant izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.
Matmenys
Plotis x Ilgis Storis
565 x 1220mm 42-200mm
610 x 1220mm 42-200mm

Paroc gaminiai » Universalios plokštės
PAROC Sonus™
Paroc sonus vata
PAROC Sonus yra nedegios akmens vatos plokštės skirtos vidaus pertvarų garso izoliacijai. Lanksčios plokštės yra lengvai įspraudžiamos tiek į metalinį tiek ir į medinį karkasą. Laikui bėgant izoliacija išlaiko savo formą, nesukrenta, nesusitraukia bei nepraranda izoliacinių ir degumo savybių.
Matmenys
Plotis x Ilgis Storis
610 x 1220mm 75mm
610 x 1220mm 100mm

Paroc gaminiai » Vėdinamų atitvarų plokštės
PAROC WAS 35
Paroc WAS 35 vata
PAROC WAS 35 yra nedegios, mažai orui laidžios šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos. Jos yra skirtos renovuojamų ir naujai statomų pastatų vėdinamų atitvarų šilumos izoliacijai. Nedidelio storio plokštės (30-50 mm) yra naudojamos šilumos izoliacijos iš universalių plokščių apsaugai nuo vėjo. Šios plokštės pasižymi itin nedideliu šilumos laidumu, tad labai patogu įrengti šilumos izoliaciją vienu sluoksniu. Plokštės yra nedegios, tad gaisriniu požiūriu be apribojimų gali būti naudojamos įvairaus aukštingumo ir paskirties pastatų sienų konstrukcijose.
Matmenys
Plotis x Ilgis Storis
600 x 1200mm 30-200mm
1200 x 1800mm 30mm