Epoksidinė derva » Epoxy UV 100

Epoxy UV 100

REMMERS EPOXY UV 100
Panaudojimo sritys
 • Vidaus epoksidinė negeltonuojanti derva, naudojama kaip gruntas arba blizgi, storasluoksnė sandarinamoji medžiaga dekoratyviose sistemose su „čipsais“ ir spalvotu kvarcu.
Produkto savybės
  Dviejų komponentų, UV spinduliams atspari, skaidri skysta epoksidinė derva, bisfenolio A pagrindu.
 • Mažas klampumas
 • Be minkštiklių
 • Be nonilfenolio ir alkilfenolio
 • Atspari mechaninei apkrovai
Asmens apsauga
Mūvėti nitrilio pirštines (pvz.: firmos KCL ticotril), dėvėti apsauginius akinius, vilkėti purškimo apsaugą, ilgų rankovių marškinius arba specialias rankoves.
Dirbant purškimo metodu būtina naudoti specialią apsaugą (kvėpavimo filtrą). Skaityti saugos duomenų aprašymus.

Pagrindas
Pagrindas turi būti tvirtas, stabilus, be nusilupančių dalelių, dulkių, aliejų, riebalų ar kitokių dalelių, galinčių neigiamai įtakoti sukibimui.

Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti paruošiamas pagal reikalavimus tam pritaikytomis priemonėmis, pvz.: šlifavimo mašinomis arba deimantiniu šlifavimu.
Ant pagrindo esančius įlūžimus ar tuštumas užpildyti su Remmers PCC sistema arba Remmes EP skiedikliais, susirišančiais su paviršiumi.

Apdorojimo trukmė
Esant 20 °C temperatūrai ir 60 % santykinei oro drėgmei apdorojama apie 30 min. Aukštesnės temperatūros sutrumpina, žemėsnės pailgina kietėjimo laiką.

Nurodymai
Ant dangos galima važiuoti guminėmis padangomis, netinka metalinėmis arba poliamidinėmis padangomis ratuotoms transporto priemonėms!
Dengiant medžiagą ant to paties paviršiaus, naudoti tik to paties numerio medžiagas, kad neatsirastų spalvos, blizgesio ir struktūros skirtumų.
Produkto jokiais būdais negalima naudoti išorėje. Išsamesnė informacija apie išvardintų produktų apdorojimą, sistemos sandarą ir priežiūrą pateikta naujausiuose techniniuose aprašymuose bei Remmers klojimo nurodymuose.

Darbo priemonės, valymas
Lyginamoji mentelė, dygliuota mentelė, guminė mentelė, maišyklė. Darbo priemones valyti iškart po darbo jiems neapdžiūvus Verdünnung V 101 skiedikliu. Valant naudoti apsaugines priemones.

Išeiga
Mažiausiai 0,3 kg/m² (Epoxidharz-mörtel), mažiausiai 0,12 kg/m² (Dekorkiesbelag), mažiausiai 0,50 kg/m² (fiksavimas).

Artikelio Nr. 6340

Pakuotė
 • 1 kg (maišelis)
 • 2.5 kg (maišelis)
 • 10 kg (skardinė)
 • 25 kg (skardinė)

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.