Fibrocementinės dailylentės Shera


 Apdaila » Fibrocementinės dailylentės » Shera plank

Gamykloje dažytos fibrocementinės dailylentės Shera plank yra skirtos fasado apdailai. Dailylentės pagamintos iš aukščiausios kokybės fibrocemento, smėlio, celiuliozės pluošto bei kitų konponentų , neturi kenksmingų medžiagų tokių kaip asbestas, stiko skaidulos ar formaldehidai.
Shera Plank dailylentė turi ryškų, gilų raštą , kas  fasadui suteikia natūralumo.
Shera plank lentelės yra gaminamos daugiau kaip 30 metų,  jos gerai vertinamos  tokiose šalyse kaip: Vokietija, Nyderlandai, Danija, Norvegija, Airija, Jungtinė karalystė, JAV, Graikija, Kipras .
Shera Plank dailylentės yra atsparios ugniai, drėgmei, grybeliui, pelėsiui bei graužikams. Jos nesideformuoja keičiantis aplinkos drėgmei ar temperatūrai.
Fasado dailylentės Fasado dailylentės Fasado dailylentės Fasado dailylentės
Parduodamos ir nedažytos dailylentės. Dailylentės yra dažomos 100% akriliniais, silikoniniais arba akrilo lateksiniais dažais, spalvų gamos yra neribotos.  Prieš dažant rekomenduojama gruntuoti, o siekiant maksimalaus ilgaamiškumo rekomenduojama nugarine pusę vieną kartą dažyti ar imrpregnuoti, kad visi paviršiais būtų „uždaryti“ ir lentelės neabsorbuotų drėgmės iš aplinkos.

Užsakant daugiau kaip 150m2, galime pasiūlyti ir dažymo paslaugas.

Standartiniai lentelių matmenys:
2400x200x8mm
3000x200x8mm