Fibrocementinės dailylentės Shera

Fibrocementinės dailylentės Shera Plank

Shera Plank Golden
Shera Plank Walnut
Shera Plank Afromosia
Shera Plank Natural
15,48 €/m2
15,48 €/m2
15,48 €/m2
10,98 €/m2
Lanksti nuolaidų sistema. Pateiktos mažmeninės kainos su PVM. Kainos galioja nuo 2019 07 15 dienos ir gali keistis be atskiro įspėjimo.

Gamykloje dažytos fibrocementinės dailylentės Shera plank yra skirtos fasado apdailai. Dailylentės pagamintos iš aukščiausios kokybės fibrocemento, smėlio, celiuliozės pluošto bei kitų konponentų , neturi kenksmingų medžiagų tokių kaip asbestas, stiko skaidulos ar formaldehidai. Shera Plank dailylentė turi ryškų, gilų raštą , kas  fasadui suteikia natūralumo.

Shera plank lentelės yra gaminamos daugiau kaip 30 metų,  jos gerai vertinamos  tokiose šalyse kaip: Vokietija, Nyderlandai, Danija, Norvegija, Airija, Jungtinė karalystė, JAV, Graikija, Kipras.

Shera Plank dailylentės yra atsparios ugniai, drėgmei, grybeliui, pelėsiui bei graužikams. Jos nesideformuoja keičiantis aplinkos drėgmei ar temperatūrai.

Parduodamos ir nedažytos dailylentės. Dailylentės yra dažomos 100% akriliniais, silikoniniais arba akrilo lateksiniais dažais, spalvų gamos yra neribotos.  Prieš dažant rekomenduojama gruntuoti, o siekiant maksimalaus ilgaamiškumo rekomenduojama nugarine pusę vieną kartą dažyti ar imrpregnuoti, kad visi paviršiais būtų „uždaryti“ ir lentelės neabsorbuotų drėgmės iš aplinkos.

Užsakant daugiau kaip 150m2, galime pasiūlyti ir dažymo paslaugas.

Standartiniai lentelių matmenys:
2400x200x8mm
3000x200x8mm