Ekstruzinis polistirenas Finnfoam

Finnfoam turi sukaupusi ilgaamžę patirtį kuriant, gaminant ir tiekiant termoizoliacines medžiagas Suomijoje. Per daugiau kaip 30 metų Finnfoam išaugo į vieną lyderiaujančių plastikinių termoizoliacinių medžiagų gamintoją - įmonių grupę, žinomą dėl aukštos kokybės ir patikimų produktų.
Finnfoam plokštės
Finnfoam plokščių savybės:
» Tinka naudoti su visomis įprastinėmis statybinėmis medžiagomis.

» Finnfoam plokštės neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų. Priskiriama M1 aplinkos oro kokybės klasei (geriausia klasė Suomijoje), pagal "The Building Information Foundation RTS" metodologiją.

» Finnfoam gaminiai yra chemiškai atsparūs. Jų neveikia vanduo ir neorganiniai chemikalai, tokie kaip rūgštys ir šarmai, bet plokštės nėra atsparios organiniams chemikalams ar kitiems angliavandeniliniams tirpikliams.

»  Finnfoam plokštės nėra palankios veistis mikroorganizmams (pelėsiams), nes jie negali į jas patekti.

» Naudojant Finnfoam gaminius galima sutaupyti kitoms konstrukcijos įrengimo statybinėms medžiagoms - nereikalingos papildomos tvirtinimo konstrukcijos, vėjo ir garų izoliacija ir t.t.

» Finnfoam plokštes lengva apdoroti paprastais medžio darbų įrankiais.

» Finnfoam plokščių šilumos izoliacinės savybės yra puikios, todėl tinkamai izoliacijai užtenka plonesnių plokščių, o taip padidinamas naudingas pastato plotas.

» Galima klijuoti poliuretaniniais, epoksidiniais ar kitais statybiniais (atkreipiant dėmesį į klijų naudojimo instrukciją) klijais.

» Galima dažyti arba padengti paviršių (latekso dažais, poliuretano ir epoksidinėmis dervomis).

» Finnfoam plokščių termoizoliacinės savybės praktiškai nepriklauso nuo naudojimo sąlygų. Visiškai uždara ir vientisa porų struktūra veiksmingai išlaiko gryną orą, kurio šiluminis laidumas (λ10) yra 0,026 W/(mK) porų viduje.

Įrengiant grindis ant grunto ypač svarbus šilumos izoliacijos atsparumas difuzinei drėgmei ir ilgalaikis stipris gniuždant. Finnfoam plokštės atitinka visus reikalavimus, keliamus grindų ant grunto izoliacijai.

FF-PIR plokščių šiluminės savybės iki dviejų kartų geresnės nei tradicinių Lietuvoje naudojamų izoliacinių medžiagų, todėl toms pačioms sienos šiluminėms savybėms pasiekti reikia beveik du kartus plonesnio termoizoliacinio sluoksnio.
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.