Schiedel Isokern Air kaminai

Kaminas Schiedel Isokern - tai detaliai išdirbta sistema, kurią sudaro visi kokybiškam kaminui sumontuoti reikalingi elementai.
Schiedel Isokern
„Isokern“ blokeliai gaminami iš vulkaninės pemzos (išakijusi lava) specialiai gabenamos iš Islandijoje esančio Hekla vulkano. Pemzos pranašumas tas, kad ji pabuvusi ugnikalnio viduje tampa itin atspari temperatūrų kaitai.

Visi šios sistemos elementai yra itin lengvi, o pati kaminų sistema labai greitai ir paprastai surenkama.

„Isokern“ modulinė kaminų sistema tinka eksploatuoti su visais natūraliu medžiu kūrenamais įrengimais. Apvalus dūmų kanalas iš lavos akmens greitai sušyla ir užtikrina gerą trauką. Dėl labai gero medžiagų suderinamumo „Isokern“ sistemoje ant dūmų kanalo sienelių kaupiasi mažiau suodžių ir kaminą reikia rečiau valyti.

Kaminų sistema „Isokern“ gali būti montuojama 20 mm atstumu iki degių konstrukcijų, tarpą užpildant A1 klasės ugniai atsparia izoliacija.

„Isokern“ kaminų sistemos negalima standžiai sujungti su pastato konstrukcijomis, kad tai nevaržytų laisvo kamino judėjimo dėl temperatūrinio plėtimosi. Kaminą patartina tinkuoti padengiant visą jo paviršių.

Modulinis kaminas „Isokern“ yra saugus, funkcionalus, lengvai montuojamas, skirtas židiniams, pirtims, krosnelėms. Kamino blokelių sujungimui bus reikalingi specialūs „Isokern“ klijai.

Gamintojas: Schiedel


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.