Schiedel Quadro kaminai

TECHNINIS APRAŠYMAS

Trumpa charakteristika
Kaminų sistema Quadro skirta šalinti išmetamasias dujas iš dujinių katilų su uždara degimo kamera (turbo). Oras, reikalingas degimui, patenka iš lauko per oro kanalą, kuris yra kamino viduje. Katilai prijungti prie Quadro gali funkcionuoti nepriklausomai nuo patalpos oro tūrio, todėl išsprendžiama degimo problema esant sandariems langams.

Schiedel Quadro
Ypatingos savybės:
galimybė naudoti decentralizuotą šildymą;
galimybė pajungti iki 10 katilų;
išnyksta problemos dėl degimui reikalingo oro, kas užtikrina didesnį saugumą.

KONSTRUKCIJA

Išorinis blokelis Quadro
Kaminas Quadro susideda iš laiko išbandyto apvalaus „Schiedel“ vidinio vamzdžio, išorinio blokelio ir manketų, išcentruojančių vidinį vamzdį išorinio blokelio viduje.
Aukštos rūšies vidinis keraminis vamzdis: apvalus „Schiedel“ keraminis vamzdis pagamintas iš aukštos rūšies šamotinės keramikos. Savo ypatybių dėka idealiai atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus eksplotacijos metu. Vamzdis atsparus aukštoms temperatūroms ir jų pokyčiams, rūgščių poveikiui bei yra sandarus ir patvarus.

Išorinis blokelis: Quadro blokelis yra pagamintas iš lengvojo betono. Kampuose yra sutvirtinimui skirtos angos, kurių dėka blokelius statybose galima sutvirtinti. Quadro blokelio vidus yra kvadrato formos. Kartu su apvaliu vamzdžiu jis sudaro idealius kanalus oro patekimui, kuris reikalingas degimui.

Manketai: vididnis vamzdis išoriniame Quadro blokelyje yra išcentruojamas kas 1m manketų pagalba. Manketai yra dedami aplink vamzdžių sujungimus, tuo pačiu sutvirtandami juos iš išorės, bei padidindami jų patvarumą ir sandarumą.

Dengiamosios plokštės montavimas: Quadro dengiamoji plokštė yra tvirtinama ant viršutinio išorinio blokelio keturių sraigtinių strypų pagalba. 1m ilgio strypai yra įleidžiami į blokelių sutvirtinimui numatytas angas, o likę tarpai užpilami skiediniu.

Gamintojas: Schiedel


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.