Tulppa konstrukcinės plokštės

Finnfoam sukūrė naujoviškas drėgmei ir pelėsiams atsparias plokštes Tulppa. Jos naudojamos drėgnose patalpose, veikia ir kaip hidroizliacija, ir kaip statybinė plokštė. Plokštė sudaryta iš 3 sluoksnių: viduje yra Finnfoam izoliacinė medžiaga, kuri pasižymi uždara porų struktūra, todėl nepraleidžia drėgmės ir neleidžia kauptis pelėsiui. Tulppa plokštės išorė padengta patvariu specialios paskirties Sika cementiniu sluoksniu su stiklo pluošto tinkleliu.

TulppaPlokštės viduje esanti Finnfoam izoliacinė medžiaga atlieka hidroizoliacijos, šilumos izoliacijos, o dar veikia ir kaip garo izoliacinė plėvelė. Dėl sugebėjimo neįgerti drėgmės ir didelio atsparumo gniuždant, Finnfoam yra ideali medžiaga hidroizoliacinėse plokštėse.

Lengvai apdorojamos ir pjaustomos, nesusdėtingai įrengiamos net ir ankštose erdvėse. Novatoriškas, patentuotas horizontalaus montavimo metodas leidžia plokštes įrengti lengviau, o plokštės krašto profilis užtikrina, kad visi sujungimai nepraleistų vandens. Plokštės yra lengvai pjaustomos naudojant rankinius ar elektrinius pjovimo įrankius, išgaunama norima forma ir dydis.

Greitai montuojamos, kadangi ant plokščių nereikia įrenginėti atskiro drėgmei atsparaus sluoksnio ir laukti, kol jis išdžius. Plytelės gali būti klojamos tiesiai ant Tulppa plokščių jau kitą dieną po įrengimo.


Ilgis x plotis, mm
600 x 2600
Storis, mm
20, 50, 80
(30 mm pagal užsakymą)
Trumpalaikis stipris gniuždant, kPa
250
Deklaruojamasis šilumos laidumo koeficientas, λD (W/mK)
20 mm
0,033
50 mm
0,035
80 mm
0,037
Vandens įmirkis (Finnfoam šerdis), %
< 0,4
Laidumas vandens garams, (kg/(m·s·Pa)
< 1,5 x 10-12
Kapiliariškumas
0
Šiluminis plėtimasis, mm/(m·K)
0,07
Darbinė temperatūra, °C
-50 ... +75

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.